Wirtualne biuro prasowe dla firm i instytucji
Informacje prasowe
źródło informacji dla dziennikarzy i mediów
 
Strona główna, BBC Lifestyle zaprasza ,  Informacje Prasowe
Czwartek, 28.07.2016
Strona główna
 
> Strona główna > BBC Lifestyle zaprasza
 

Grayling

09-10-2012 12:08

Kategoria:
Kultura
Wydarzenia
BBC Lifestyle zaprasza

BBC Lifestyle serwuje widzom spotkania z nowymi kulinarnymi gwiazdami

Tym razem zapraszamy na Paryskie gotowanie z Rachel Khoo
Zamieszkała w Paryżu Brytyjka, autorka książek i artykułów poświęconych kulinariom, a przy tym kuchmistrzyni Rachel Khoo zaprasza do swojej czarującej kuchni. Gospodyni programu Paryskie gotowanie z Rachel Khoo zapozna polskich widzów BBC Lifestyle z tajnikami współczesnej kuchni francuskiej.

Rachel jest przekonana, że francuskie przysmaki mogą powstawać poza murami snobistycznych restauracji nagradzanych gwiazdkami Michelina.

Przez ponad rok ta znakomita, niekonwencjonalna kucharka – wykształcona w szkole Le Cordon Bleu – prowadziła maleńką knajpkę w swym paryskim mieszkaniu. Odniosła sukces, a przecież Paryż uważany jest za jedno z najważniejszych miast na kulinarnej mapie świata!

Miejsca było na tyle, by ugościć dwie osoby. Ci, którym udało się tu dostać, mogli skosztować wspaniałych dań, jakie Rachel tworzyła w swym mikroskopijnym królestwie. Klasycznym, francuskim potrawom potrafiła nadać wyjątkowy charakter. Przyrządzała wspaniałe, współczesne przysmaki – dania proste, bez udziwnień i bardzo, ale to bardzo, smaczne.

Rachel zaprasza nas do wypróbowania jej własnych przepisów. Odrzuca wszelkie popularne dania i zabiera widzów do udziału w zaskakującej, smakowitej przygodzie.

W sześciu odcinkach swego programu Rachel pokaże jak przyszykować wiele różnorodnych potraw – od najprostszych kolacji po wymyślne ciasta i desery. Wśród proponowanych przez nią smakowitości warto wymienić choćby ciasto pistacjowe z kozim serem, malutkie tarty z grapefruitem i bezą czy kurczaka z cytryną i... lawendą.

Rachel jest nie tylko pełną pasji mistrzynią patelni – jest też naszym przewodnikiem po mało znanych zakątkach Paryża. Zabiera widzów na targi i do sklepów, tam, gdzie można znaleźć najlepsze produkty i poznać fascynujących ludzi. W czasie wizyt na jarmarkach
i w knajpkach Rachel opowiada o ekscytujących smakach
i aromatach, które mają wpływ na nowoczesną kuchnię Paryża – dość wspomnieć o kuchni marokańskiej, wietnamskiej czy potrawach z Sudanu.
- Zapraszam widzów do swojej małej kuchni w Paryżu. Chcę udowodnić, że, by gotować pyszne, francuskie dania, nie trzeba mieć supernowoczesnego sprzęt, ani gwiazdki w przewodniku Michelina. Znakomite rezultaty można z powodzeniem osiągnąć we własnym domu! – mówi Rachel Khoo.
Czy urządza piknik nad Sekwaną, szykuje popołudniową przekąskę, czy elegancką herbatkę – Rachel przedstawia widzom naprawdę wyjątkowy i nowoczesny portret francuskiej kuchni.
Od poniedziałku 8 października o 18:00,
wyłącznie w BBC Lifestyle
(6 x 30 minut)
Znajdź nas w serwisie Twitter @BBCPolska

STRONA GŁÓWNA PressOffice.pl
.:: informacje prasowe, wirtualne biuro prasowe, public relations ::.

Polecamy: Lustro do makijażu, lustra do makijażu
MakeUP Lustro Koloris
lustro, makijaż, makeup, Warszawa
Aleksandrów Wawer Warszawa Osiedle
Aleksandrów Warszawa Wawer Osiedle

REKLAMA

Biuro prasowe

Sprawdzaj najnowsze
informacje prasowe
na Facebooku

Polecane informacje

Zamiatarki ręczne Kärcher
Wiosną podjazdy, wymagają gruntownych porządków. Z zamiatarkami Kärcher prace te można wykonać znacznie szybciej i łatwiej. Zamiatarki ręczne Kärcher np. S 550, S 650 i S 750 skutecznie usuną zanieczyszczenia z podjazdu, ścieżki, dróżki ogrodowej czy podwórka. I to do pięciu razy szybciej niż tradycyjna miotła. Wydajność zamiatarki np. S 550 to aż...

Masz temat dla dziennikarzy?


OPIS SERWISU
PressOffice.pl

.:. Informacje prasowe - baza
.:. Wirtualne biuro prasowe
.:. Kalendarium wydarzeń
.:. System kontaktów z mediami
.:. Dystrybucja inf. pras.
.:. Opracowywanie inf. pras.
.:. Tłumaczenie/adaptacja inf.
.:. Monitoring mediów
.:. Raporty medialne
.:. Baza dziennikarzy
.:. Baza kontaktów prasowych
.:. Firmowe serwisy prasowe
.:. Prasowe forum dyskusyjne

Serwis dla:
.:. dziennikarzy
.:. firm i instytucji
.:. agencji PR

więcej ::.

PressOffice.pl
Pierwszy portal prasowy 


.:.
Informacje prasowe
.:. Newsy dla dziennikarzy
.:. Źródło informacji
.:. Kalendarium prasowe
.:. Obsługa medialna
.:. Public relations
.:. Baza mediów
.:. PressForum

Zasady użytkowania     O nas     Biuro prasowe     Kontakt     XML - udostępnianie informacji     Reklama / Patronat medialny     Informacje prasowe     Partnerzy PressOffice.pl

© PressOffice.pl - Biuro Prasowe, Informacje prasowe, Public relations
Biuro Prasowe
Polecamy: meble warszawa, kserokopiarki warszawa, lampy, biżuteria, rowery, nurkowanie, Lustro do makijażu, lustra do makijażu, MakeUP Lustro Kolorislustro, makijaż, makeup, Warszawa
Realizacja: www.zaler.pl