Wirtualne biuro prasowe dla firm i instytucji
Informacje prasowe
źródło informacji dla dziennikarzy i mediów
 
Strona główna, BBC Lifestyle zaprasza ,  Informacje Prasowe
Piątek, 29.04.2016
Strona główna
 
> Strona główna > BBC Lifestyle zaprasza
 

Grayling

09-10-2012 12:08

Kategoria:
Kultura
Wydarzenia
BBC Lifestyle zaprasza

BBC Lifestyle serwuje widzom spotkania z nowymi kulinarnymi gwiazdami

Tym razem zapraszamy na Paryskie gotowanie z Rachel Khoo
Zamieszkała w Paryżu Brytyjka, autorka książek i artykułów poświęconych kulinariom, a przy tym kuchmistrzyni Rachel Khoo zaprasza do swojej czarującej kuchni. Gospodyni programu Paryskie gotowanie z Rachel Khoo zapozna polskich widzów BBC Lifestyle z tajnikami współczesnej kuchni francuskiej.

Rachel jest przekonana, że francuskie przysmaki mogą powstawać poza murami snobistycznych restauracji nagradzanych gwiazdkami Michelina.

Przez ponad rok ta znakomita, niekonwencjonalna kucharka – wykształcona w szkole Le Cordon Bleu – prowadziła maleńką knajpkę w swym paryskim mieszkaniu. Odniosła sukces, a przecież Paryż uważany jest za jedno z najważniejszych miast na kulinarnej mapie świata!

Miejsca było na tyle, by ugościć dwie osoby. Ci, którym udało się tu dostać, mogli skosztować wspaniałych dań, jakie Rachel tworzyła w swym mikroskopijnym królestwie. Klasycznym, francuskim potrawom potrafiła nadać wyjątkowy charakter. Przyrządzała wspaniałe, współczesne przysmaki – dania proste, bez udziwnień i bardzo, ale to bardzo, smaczne.

Rachel zaprasza nas do wypróbowania jej własnych przepisów. Odrzuca wszelkie popularne dania i zabiera widzów do udziału w zaskakującej, smakowitej przygodzie.

W sześciu odcinkach swego programu Rachel pokaże jak przyszykować wiele różnorodnych potraw – od najprostszych kolacji po wymyślne ciasta i desery. Wśród proponowanych przez nią smakowitości warto wymienić choćby ciasto pistacjowe z kozim serem, malutkie tarty z grapefruitem i bezą czy kurczaka z cytryną i... lawendą.

Rachel jest nie tylko pełną pasji mistrzynią patelni – jest też naszym przewodnikiem po mało znanych zakątkach Paryża. Zabiera widzów na targi i do sklepów, tam, gdzie można znaleźć najlepsze produkty i poznać fascynujących ludzi. W czasie wizyt na jarmarkach
i w knajpkach Rachel opowiada o ekscytujących smakach
i aromatach, które mają wpływ na nowoczesną kuchnię Paryża – dość wspomnieć o kuchni marokańskiej, wietnamskiej czy potrawach z Sudanu.
- Zapraszam widzów do swojej małej kuchni w Paryżu. Chcę udowodnić, że, by gotować pyszne, francuskie dania, nie trzeba mieć supernowoczesnego sprzęt, ani gwiazdki w przewodniku Michelina. Znakomite rezultaty można z powodzeniem osiągnąć we własnym domu! – mówi Rachel Khoo.
Czy urządza piknik nad Sekwaną, szykuje popołudniową przekąskę, czy elegancką herbatkę – Rachel przedstawia widzom naprawdę wyjątkowy i nowoczesny portret francuskiej kuchni.
Od poniedziałku 8 października o 18:00,
wyłącznie w BBC Lifestyle
(6 x 30 minut)
Znajdź nas w serwisie Twitter @BBCPolska

STRONA GŁÓWNA PressOffice.pl
.:: informacje prasowe, wirtualne biuro prasowe, public relations ::.

Polecamy: Kursy makijażu + nauka wizażu + stylizacja fryzur
Kursy wizażu + makijażu + stylizacja fryzur
KOLORIS - Nauka makijażu + stylizacja fryzur + makijaż Warszawa
Aleksandrów Wawer Warszawa Osiedle
Aleksandrów Warszawa Wawer Osiedle

Biuro prasowe

Sprawdzaj najnowsze
informacje prasowe
na Facebooku

Polecane informacje

Zamiatarki ręczne Kärcher
Wiosną podjazdy, wymagają gruntownych porządków. Z zamiatarkami Kärcher prace te można wykonać znacznie szybciej i łatwiej. Zamiatarki ręczne Kärcher np. S 550, S 650 i S 750 skutecznie usuną zanieczyszczenia z podjazdu, ścieżki, dróżki ogrodowej czy podwórka. I to do pięciu razy szybciej niż tradycyjna miotła. Wydajność zamiatarki np. S 550 to aż...

Masz temat dla dziennikarzy?


OPIS SERWISU
PressOffice.pl

.:. Informacje prasowe - baza
.:. Wirtualne biuro prasowe
.:. Kalendarium wydarzeń
.:. System kontaktów z mediami
.:. Dystrybucja inf. pras.
.:. Opracowywanie inf. pras.
.:. Tłumaczenie/adaptacja inf.
.:. Monitoring mediów
.:. Raporty medialne
.:. Baza dziennikarzy
.:. Baza kontaktów prasowych
.:. Firmowe serwisy prasowe
.:. Prasowe forum dyskusyjne

Serwis dla:
.:. dziennikarzy
.:. firm i instytucji
.:. agencji PR

więcej ::.

PressOffice.pl
Pierwszy portal prasowy 


.:.
Informacje prasowe
.:. Newsy dla dziennikarzy
.:. Źródło informacji
.:. Kalendarium prasowe
.:. Obsługa medialna
.:. Public relations
.:. Baza mediów
.:. PressForum

Zasady użytkowania     O nas     Biuro prasowe     Kontakt     XML - udostępnianie informacji     Reklama / Patronat medialny     Informacje prasowe     Partnerzy PressOffice.pl

© PressOffice.pl - Biuro Prasowe, Informacje prasowe, Public relations
Biuro Prasowe
Polecamy: meble warszawa, kserokopiarki warszawa, lampy, biżuteria, rowery, nurkowanie, nauka makijażu, kursy wizażu + makijażJak się malować?, Tablet Gigaset
Realizacja: www.zaler.pl